LASIK – zabiegi korekcji wzroku

LASIK jest innowacyjną metodą leczenia powszechnie występujących wad wzroku. Oferujemy Państwu metodę laserowej korekcji wzroku EBK LASIK, która pozwala ponownie odzyskać pełną ostrość widzenia. Zabieg metodą LASIK jest przeprowadzany w ciągu jednego dnia, dzięki czemu pacjent nie musi zostawać w szpitalu na kilka dni. Do jego wykonania konieczne jest otrzymanie kwalifikacji wydane przez lekarza specjalistę.

Przed rozpoczęciem zabiegu specjalista wykonuje szereg badań, a następnie ocena stan wzroku pacjenta. Na podstawie przeprowadzonych testów lekarz dobiera odpowiednią metodę leczenia. Zabieg metodą LASIK jest wykonywany przy użyciu specjalnego lasera, który pozwala precyzyjnie wymodelować wnętrze rogówki, a głębsze warstwy oka pozostawia nienaruszone. Po zakończeniu laserowej korekcji wzroku specjalista ponownie umieszcza odcięty płatek rogówki na swoim miejscu. Następnie pacjent przez kilka godzin odpoczywa z zamkniętymi oczami, aby ułatwić odpowiednie ułożenie płatka rogówki.

Nowoczesna metoda LASIK jest całkowicie bezpieczna dla oka i bezbolesna. Ogromną zaletą tej metody leczenia wad wzroku jest szybka regeneracja i zyskanie pełnej ostrości widzenia już po kilku godzinach od zakończenia zabiegu.

Metoda laserowej korekcji wzroku EBK LASIK jest to metoda powierzchniowa, za pomocą której można zlikwidować zarówno wady wzroku plusowe, jak i minusowe. W przypadku nieregularnego astygmatyzmu zabieg EBK połączony jest z topografią rogówki (TR) lub z wave front (WF).

Operacja laserowa oczu EBK LASIK to metoda nieinwazyjna, znacznie skracająca czas rekonwalescencji po zabiegu. W pierwszym etapie zabiegu lekarz ściąga nabłonek rogówki poprzez specjalistyczne narzędzie (multi ostrze) - jest to bezpieczne i bardzo precyzyjne odseparowanie nabłonka. Następnie modeluje rogówkę laserem tak, że głębsze jej warstwy pozostają nienaruszone. Korekta wzroku przebiega w sposób bezpieczny dla oka, gojenie po nim następuje szybko, a nabłonek pozostaje wyleczony i prawidłowo unerwiony.

 

TELEFON Specjalny: +48 887 805 714

 

Metoda laserowej korekcji

Rezerwacja wizyty

Rejestracja telefoniczna

Pn - Pt  8:00 - 18:00

(62) 502 46 61

Całodobowy e-mail:

rejestracja@kalmedica.com.pl

 

Rejestracja osobista

Rejestracja wizyt do lekarzy specjalistów

odbywa się w godzinach pracy poradni

ul. Częstochowska 71-75,

62-800 Kalisz