Nasi specjaliści

Gozdziewicz

dr Tomasz Goździewicz

Specjalista chorób oczu, absolwent Akademii Medycznej w Łodzi.

Rubisz

dr Izabela Rubisz

Specjalista chorób oczu

Tytuł lekarza uzyskałam w 2010 roku. Ukończyłam z wyróżnieniem Uniwersytet Medyczny im. Piastów Śląskich we Wrocławiu. Specjalizację z okulistyki w trybie rezydenckim realizowałam w Uniwersyteckim Szpitalu Klinicznym we Wrocławiu. Doskonalenie swoich umiejętności kontynuuję na stażach i konferencjach krajowych i zagranicznych.

Jestem autorem i współautorem publikacji naukowych w czasopismach okulistycznych. Brałam udział w badaniach klinicznych umożliwiających wprowadzanie innowacyjnych metod leczenia schorzeń okulistycznych. Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Okulistycznego (PTO).

Szczególne miejsce w kręgu moich zainteresowań w dziedzinie okulistyki zajmuje diagnostyka i leczenie jaskry. Przeprowadzam zabiegi z użyciem lasera YAG (kapsulotomię, SLT, irydotomię), iniekcje anty-VEGF. Zajmuję się interpretacją i wykonywaniem badań diagnostycznych tj. OCT, angiografia, badanie pola widzenia, GDx, HRT, a także USG gałki ocznej i UBM.

Bardzo ważne jest dla mnie zdobycie zaufania pacjenta, jego pozytywne zmotywowanie, a przede wszystkim sumienne diagnozowanie i leczenie.

 

Profesjonalna kadra lekarska to największy powodów do dumy, który czyni Klinikę Kalmedica jedną z najlepszych placówek medycznych w kraju.

Zatrudniamy specjalistów ze wszystkich, najważniejszych dziedzin medycyny. W naszych szeregach znajdą Państwo wybitnych okulistów, urologów, neurochirurgów, ortopedów, stomatologów, otolaryngologów, a także chirurgów ogólnych i dziecięcych.

Nieustannie dążymy do doskonałości. Podnosimy nasze kwalifikacje zawodowe, biorąc czynny udział w sympozjach, kursach i szkoleniach. Dzięki temu, świadczymy usługi na najwyższym, światowym poziomie.

Zapoznaj się z nami już dziś. Odwiedź Klinikę w Kaliszu i przekonaj się naocznie, dlaczego warto nam zaufać!

 

Rezerwacja wizyty

Rejestracja telefoniczna

Pn - Pt  8:00 - 18:00

(62) 502 46 61

Całodobowy e-mail:

rejestracja@kalmedica.com.pl

 

Rejestracja osobista

Rejestracja wizyt do lekarzy specjalistów

odbywa się w godzinach pracy poradni

ul. Częstochowska 71-75,

62-800 Kalisz