Laserowa korekcja wzroku

Wykonujemy profesjonalne zabiegi laserowej korekcji wzroku z zastosowaniem najlepszego i najszybszego na świecie lasera excimerowego AMARIS 1050 RS 7D. Dzięki wykonaniu zabiegu możliwe jest zniwelowanie wady wzroku – korekcję laserową przeprowadzamy bezdotykowo, bezpiecznie, nieinwazyjnie i bezstresowo!

Technologia SmartSurf 7D pozwala na osiągnięcie nieskazitelnie gładkiej powierzchni rogówki. Pacjent może oczekiwać natychmiastowych efektów i doskonałego wyniku, jakim jest ostre widzenie zaraz po zabiegu laserowej korekcji wzroku. Rekonwalescencja jest krótka i bezbolesna.

 

laser AMARIS 1050 RS 7D

 

Dzięki najnowszym technologiom zapewniamy najszersze w Polsce spektrum korekcji wad wzorku. Możemy skorygować:

  • krótkowzroczność do -14 dioptrii,
  • nadwzroczność do +6 dioptrii,
  • astygmatyzm od -6 do +6 dioptrii.

Z naszych zabiegów laserowej korekcji wzroku mogą skorzystać osoby, które:

  • odczuwają niewygodę podczas noszenia okularów i soczewek,
  • ukończyły 18 rok życia,
  • mają ustabilizowaną wadę, niezmieniającą się przez okres ostatnich 12 miesięcy,
  • cechują się dobrym stanem zdrowia.

Zachęcamy do sprawdzenia aktualnego cennika i kontaktu z naszą kliniką: rejestracja – tel. specjalny: +48 887 805 714

Metody laserowej korekcji wzroku

LASIK to laserowy zabieg korygujący wzrok. Polega na odpowiednim kształtowaniu laserem rogówki oka, jest całkowicie bezbolesny, a dzięki wykorzystaniu lasera niezwykle dokładny. Pacjent nie musi być hospitalizowany, sam zabieg trwa zaledwie około 15 minut, a całość odbywa się jednego dnia. Pełną ostrość widzenia pacjent zyskuje do doby po zabiegu.

LASIK to bardzo popularna metoda korekcji wad wzroku, a nasi chirurdzy mają duże doświadczenie w jej stosowaniu. Dzięki temu mogą Państwo zapisać się na wizytę, spokojni o efekty zabiegu.

Dlaczego warto wykonać zabieg laserowej korekcji wzroku?

Coraz więcej wad wzroku i chorób oczu może być korygowanych: z powodzeniem hamuje się rozwój AMD, wykonuje operacje zaćmy, można pozbyć się także wad wzroku. Laserowa korekcja wzroku zmienia zupełnie jakość życia. Jest delikatna dla oczu, przywraca możliwość zdrowego, ostrego widzenia bez konieczności noszenia okularów czy soczewek kontraktowych. Zabieg jest dla pacjenta zupełnie nieinwazyjny. Laserowa korekcja wzroku jest metodą przewidywalną o zminimalizowanym ryzyku powikłań. Stosuje się ją z powodzeniem, proces rekonwalescencji przebiega bardzo szybko.

Laserowa korekcja wzroku to także trwałe efekty, zazwyczaj nie ma konieczności powtarzania zabiegu czy wykonywania korekt. Dzięki kilkunastominutowemu zabiegowi możliwe jest pozbycie się na zawsze problemów z widzeniem. Zapraszamy do naszej kliniki, na stronie znajdziecie Państwo szczegóły.

 

POZBĄDŹ SIĘ OKULARÓW… W CENIE OKULARÓW!
ZACHĘCAMY DO KONTAKTU Z NASZĄ KLINIKĄ
REJESTRACJA – tel. specjalny: +48 887 805 714

 

Rezerwacja wizyty

Rejestracja telefoniczna

Pn - Pt  8:00 - 18:00

(62) 502 46 61

Całodobowy e-mail:

rejestracja@kalmedica.com.pl

 

Rejestracja osobista

Rejestracja wizyt do lekarzy specjalistów

odbywa się w godzinach pracy poradni

ul. Częstochowska 71-75,

62-800 Kalisz